kiralık vinç istanbul

16052009064

Fenomen Vinç İşletmeciliği Olarak Bizler İstanbulda vinç kiralama, kiralık vinç, günlük kiralık vinç, haftalık kiralık vinç, aylık kiralık vinç, vinç kurtarma, tekne kurtarma, sepetli vinç kiralama, reklam direği dikimi, alt yapı çalışmaları, üst yapı çalışmaları, vinç nakliye, inşaat çalışmaları, üst yapı çalışmaları konusunda hizmet vermektedir…

 

Fenomen VİNÇ firmamız Süleyman SAĞLAM’ın 45 yılı aşkın ustalık tecrübesi ve birikimiyle 1989 yılında kurulan, İstanbulun önde gelen vinç firmaları arasında yerini almaktadır.

Müşteri ihtiyaçlarına bütünüyle cevap verebilmek için tecrübeli iş gücü ve teknolojiyi yakından takip etmekteyiz. Makina Parkımızda 5 tonluktan 65 tonluğa kadar vinçlerimiz ile sizlere hizmet etmek, her türlü inşaat alanlarında: Montaj, Demontaj, Nakliye, Kurtarma ve sepet ile çalışma vb. birçok konuda iş görmekteyiz.

24 saat telefonlarınıza cevap vereceğimiz, teknolojiye ve yeniliğe her zaman açık mantalitesi ile İstanbul da öncü olmak için Allah’ın izniyle çalışacağız.

İstanbul Vinç Kiralama Fenomen Vinç,


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/cekicigu/istanbulsepetlivinc.net/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir